GALLERIES

  Čau, esmu Madara
  Iepazīsimies

  Vienmēr esmu mīlējusi skaistumu, tāpēc sāku mācīties fotografēt Rīgas skolēnu pilī, kad man bija vēl tikai 13 gadi. Gluži nemanot šis hobijs pārauga brīnišķīgā profesijā, kurā es izbaudu katru momentu no tās. Mans stāžs fotogrāfijā ir izaudzis 10 gadus liels. Šķiet, ka laiks paskrējis nemanot.

  Fotogrāfija aptur laiku, ļaujot mums ieraudzīt lietas, vietas, sejas un sajūtas, kas ikdienas steigā aizslīd garām nepamanītas.

  Man patīk dabiskas bildes un vide, tāpēc bildēs notikumus un cilvēkus es atainoju, kādi tie ir, kā arī iemūžinu noskaņu, kāda virmo pasākumā. Fotosesijas ar mani ir brīvas, dabiskas un nepiespiestas, jo man patīk atainot cilvēku īstu. Ļoti labprāt dodu skaistas idejas, padomus gan fotosesijam, gan kāzu rīkošanai, jo man ir svarīgi, lai klients atceras šo notikumu ar prieku.

  Jautājumi & Atbildes

  J.
  Kā sākās mana fotogrāfēšana?
  A.
   Vienā brīdī draugi sāka arvien biežāk lūgt, lai es viņus fotografēju. Paplašinājās paziņu loks, aicinot mani fotografēt dažādos  pasākumus, vecmeitu ballītēs, taisīt fotosesijas. Tagad jau esmu jau bijusi arī Baltijas mūzikas fesivāla "POSITIVUS" oficiālais fotogrāfs, fotogrāfējusi vairākus kultūras ministrijas organizētus pasākumus, un citās interesantās vietās.
  J.
  Kā tu atšķiries no citiem fotogrāfiem?
  A.
  Ja man sevi jāraksturo vienā vārdā - esmu sajūtu fotogrāfe. Ir mirklis un moments, kurā ir emocijas un es mīlu iemūžināt tieši to sekundes simtdaļu.
  J.
  Kur esi apguvusi fotogrāfiju?
  A.
  Desmit gadus apguvu to Rīgas skolēnu pilī pie fotogrāfa Andra Kozlovska. Tad esmu daudz papildus praktizējusi visādos kursos internetā. Piedalos arī kāzu fotogrāfu seminārā "white workshop".
  J.
  Ar kādiem uzņēmumiem esi sadarbojusies fotogrāfējot viņiem?
  A.
  Man bijusi tā veiksme sastrādāties ne tikai ar daudz jaukiem cilvēkiem, bet arī ar foršiem uzņēmumiem un/ vai pasākumu organizatoriem. Te ir liste ar viņiem: SIA Lilit, POSITIVUS MUSIC, iDEA HOUSE events, LR Kultūras ministrija, RSU SP, RTU SP, SSE Riga, SIA Douglas, Unastyle Imidža studija, SIA British Amber, Building design and construction council
  J.
  Vai tavi foto ir publicēti arī citās mājaslapās?
  A.
  Jā, cilvēki manas bildes bieži izmanto sociālajos tīklos kā profilbildes, bet esmu bijusi arī citos medijos: TvNet, RSU, Gada balva fotogrāfijā 2015, Vairākās grupas izstādēs RSP, Grupu izstādē Latvijas Fotomuzejā, Grupu izstādē Līvu laukumā, Rīgas jauno tehniķu centrā, kur man arī piešķīra 1. vietu par manām bildēm (2015.g)
  01
  -
  18