Biežāk uzdotie jautājumi

1-2 stundu fotosesijas gadījumā saņemsi apstrādātus foto online galerijā 2 nedēļu laikā. Bildes no ilgākiem foto pasākumiem saņemsi mēneša laikā. Kāzu gadījumā pirmās 5-10 bildes nosūtīšu nākamajās 3 dienās.

Pirms fotosesijas konsultācija par vietu un apģērbu, fotosesija un foto apstrāde (sejas ādas maiga izlīdzināšana saglabājot tajā dabiskumu, sejas retušēšana, lieko priekšmetu retušēšana fonā un dažos gadījumos arī ķermeņa formas minimāla koriģēšana). Viss, kas nepieciešams, lai bildēs izskatītos lieliski.

Tas ir atkarīgs no vienošanās. Es dodu atlaidi klientiem, kas atļauj publicēt savus foto manā portfolio un sociālajos tīklos kā galeriju. Ja ir vienošanās foto nepublicēt, tad tie arī netiks izmantoti manā portfolio.

Tā kā mana foto apstrāde ir tā, kas arī rada noskaņu un sajūtas bildēs, es tos nesūtu. Nodot neapstrādātus foto ir līdzīgi kā restorānā pasniegt līdz pusei pagatavotu ēdienu.

Man ir neliels ceļvedis ar padomiem apģērbu izvēlē, ko nosūtīšu tiklīdz būs rezervēta fotosesija - tur būs arī atbildes uz šiem jautājumiem.

Kad datums ir rezervēts, ir laiks izplānot fotosesiju. Lielākoties cilvēkiem konsultēties ērtāk ir čatā - sazinoties caur Whatsapp. Visbiežāk nepieciešama palīdzība ar vietas izvēli - to mēs primāri noskaidrojam konsultācijā. Es noskaidroju vēlmes un man droši var uzdot jautājumus par neskaidrībām. Dažreiz klients dalās ar savu pinterest board vai arī izveidojam kopīgu mood board fotosesijai. Es dalos ar padomiem apģērba izvēlē, kā noteikt apģērba krāsas, kas vislabāk izskatās, ja to vēl par sevi nezini. Ja ir grūtības izvēlēties apģērbu, tad man var atsūtīt foto, kur tie ir uzvilkti un kopīgi izlemjam, kas izskatīsies vislabāk. Man ir arī fotosesiju garderobē ir skaisti apģērbi, kurus piedāvāju izmantot fotosesijas laikā.

Par papildus samaksu piedāvāju fine art jeb augstas kvalitātes izdrukas. Ja nepieciešama skaistas foto grāmatas izgatavošana, to arī iespējams pasūtīt. Ja vēlaties redzēt paraugus, tad ziņojiet un uz fotosesiju paņemšu paraugus.

Šo esmu bieži dzirdējusi no cilvēkiem. Parasti pirmās fotosesijas minūtes šķiet neērtākas, bet pēc tam process ļoti iepatīkas (vismaz darbā ar mani). Es procesa laikā parādu arī jau kādas fotogrāfijas, jo tas palīdz saprast, ka izskaties labi. Cilvēkiem, kuri nejūtas ērti kameras priekšā es iesaku pirmo reizi ņemt 2 stundu fotosesiju - tā būs kā meistarklase, kurā es iemācīšu foto pozēšanas knifus, kurus varēsi izmantot turpmākajā dzīvē. Man ir bijušas vairākas klientes, kas pēc 2-3 fotosesijām pie manis par šo vairs neuztraucas, jo esam kopā iemācījušās radīt skaistus foto.

Tas nozīmē, ka neesi bijusi pie patiešām laba fotogrāfa. Es pa 12 gadiem esmu daudz mācījusies par to, kā padarīt cilvēkus skaistus fotogrāfijās un izstrādājusi metodi, kas patiešām rada labus rezultātus. Ir grūti izvēlēties un atrast īsto fotogrāfu, jo pārsvarā labākie fotogrāfi ir aizņemti ar regulārajiem klientiem un daudz nereklamē savus pakalpojumus, jo viņiem pietiek darba. Es parasti cilvēkiem, kas nav pārliecināti par savu izskatu uzdodu īstos jautājumus, lai veiktu pēc iespējas efektīvāku pēcapstrādi. Jāpiebilst, ka, ja cilvēkam ir problēma ar vispārīgu pašvērtības sajūtu un spēju sevi pieņemt kā cilvēku, fotosesija to neatrisinās - tad jāmeklē psihoterapeita palīdzība.

error: Šī funkcija nav pieejama