GALLERIES

  Interjera foto

  Jautājumi un atbildes par interjera foto

  Kā sagatavoties telpu fotogrāfēšanai?

  Ļoti svarīgi ir telpas kārtīgi iztīrīt, mēbeles notīrīt un sakārtot pirms gatavojamies tās fotografēt. Tāpat kā fotosesijās – mēs taču nevēlamies, lai mūs fotografē, kad mati ir netīri vai drēbes saburzītas. Tāpat arī ir ar telpām, ja vēlies, lai fotogrāfijās tās izskatītos labi. Sakārto telpas no tām izvācot liekās detaļas, lūko, lai vēlamais apgaismojums strādā un telpās nav lieku priekšmetu, pirms fotogrāfēšanas vēlams, lai pārskati, vai der tieši mans internera foto stils (gaišums, krāsu gamma, utmal.), lai saņemot foto nebūtu vilšanās. Ieteiktu konsultēties ar interjera dizaineri, ja ir vēlme iegūt visskaistāko iespējamo rezultātu.

  Kā iekārtot telpu, lai fotogrāfijās tā izskatītos labi?

  (1) interjera priekšmetu, aizkaru, mēbeļu krāsai un struktūrai jāsader ar sienas krāsām. Vēlams, lai interjerā ir maksimums 3 krāsas un/vai struktūras. (2) Istabai jābūt tukšai no plastmasas kastēm / maisiem / pakām / putekļusūcējiem, utt. (3) Ja mēbeles ir nolietojušās, to var labi pamanīt arī fotogrāfijās, tāpēc Pims fotogrāfēšanas svarīgi izvērtēt to kvalitāti. (4) interjerā ir foto rāmīšos jābūt bildēm, kuru gamma ir saskaņota. (5) telpā nevajadzētu atrasties par daudz priekšmetiem vai dekoriem. (6) Vannas istabā nepieciešams pārskatīt, lai higiēnas preču iepakojumi, tualetes poda birste, dvieļi ir vienotā, saskaņotā krāsā, kas piestāv mēbelēm. Tīrīšanas līdzekļiem jābūt noslēptiem plauktā. (7) Mēbeļu stiliem un komplektiem istabā ir jāsaskan.

  Kas ietilpst interjera foto pakalpojumā?

  Pakalpojumā ietilpst: fotogrāfa Darbs, foto tehnikas un programmatūras nolietojums, foto apstrāde - gaišuma un krāsu minimāla korekcija, mazo detaļu likvidēšana (maksimums 3 netīrumi uz foto), proporciju taisnošana fotogrāfijā. Pakalpojumā neietilpst mēbeļu tīrīšana (rokas nospiedumu pleķi, ūdens notecējuma pleķi, mēbeļu atjaunošana) gultas pārvalku, dvieļu un aizkaru un citu audumu gludināšana / izlīdzināšana, lieko priekšmetu un vadu izgriešana, šķību sienu taisnošana un gaidīšanas laiks, kamēr noties telpas tīrīšanas darbi

  Ko darīt, ja vēlos saņemt vairāk apstrādātus foto?

  Ja ir nepieciešamība pēc vairāk fotogrāfijām, tad tas ir atsevišķs foto pakalpojumu par papildus samaksu (5 Eur par 1 foto)
  01
  -
  18

  Interjera foto izcenojums

  viena telpa tiks fotografēta no 4-5 leņķiem
  tiks saņemti 5-8 apstrādāti foto no katras telpas vai divreiz vairāk no apvienotajām telpām (virtuve kopā ar viesistabu)
  Būs vēl aptuveni 5 detaļu kadri (lai kopskats interesantāks)

  BASIC

  150 Eur

  1 stunda
  30-50 apstrādāti foto
  telpu platība - 50m2
  Rīgā un tās rajonā

  STANDART

  200 Eur

  2 stundas
  50-70 apstrādāti foto
  telpu platība - 80m2
  Rīgā un tās rajonā

  FULL

  300 Eur

  3 stundas
  100 apstrādāti foto
  telpu platība - 150m2
  Rīgā un tās rajonā

  KONTAKTI

  Ja ir uzrunājis interjera foto piedāvājums, padod ziņu. Sakontaktēsimies, noskaidrosim, vai un kā varu palīdzēt un sadarbosimies.

  SAZINIES

  SŪTĪT ZIŅU

  error: Content is protected !!