GALLERIES

  Čau

  te Madara

  Esmu Madara- fotogrāfe, kas mīl cilvēkus un notikumus attainot skaistos fotoattēlos jau desmit gadus. Emocijas ir pamats manām bildēm- cenšos attainot notikumus ar tajos esošo atmosfēru un cilvēkos izcelt skaisto. Pēdējos gadus daudziem parādījusies interese iemācīties skaisti fotogrāfēt, tāpēc esmu jau apmācījusi vairākus brīnišķīgus foto audzēkņus, kas vairo skaistumu caur fotogrāfiju šajā pasaulē.

  Par mani

  Sajūtu foto filozofija

  Mūsdienās, lai uzņemtu fotogrāfiju vairs nav nepieciešams saprast tehniskas dabas jautājumus, piemēram, to, kas ir ISO, f numurs, slēdža ātrums utt. Būtībā fotogrāfiju var uzņemt jebkurš, kuram ir kamera. Tomēr, cilvēki joprojām algo fotogrāfus.

  Es esmu mākslas entuziasts un perfekcionists, kā arī cilvēks, kurš jūt sīkākās emocionālās nianses citos, bet tajā pašā laikā ir uztrenējis loģisko prātu, lai varētu tās izprast. Uzskatu, ka labai fotogrāfijai jābūt ne tikai tehniski pilnvērtīgai, bet arī jāizraisa emocijas citos.

  Tas ir, manuprāt, galvenais iemesls, kāpēc būtu nepieciešams ņemt profesionālu fotogrāfu- jo šis cilvēks māk saskatīt. Kadrs netiek uzņemts- tas tiek veidots, lai būtu vizuāli baudāms skatītājam un tajā būtu kāda doma un stāsts.

  Sajūtu foto

  Ko mani klienti saka

  Helēna

  Ieva + Gundars

  Dārta + Rūdolfs

  Amanda + Peniel

  Jolanta

  Madara ir izcila fotogrāfe. Noteikti iesaku!

  Skaties galeriju

  Ļoti bieži labas bildes ir tikai labas bildes, kas nepanes gaisotni un emocijas. Madarai ir izdevies pārnest to emocionālās gaisotnes pusi ne tikai tehniski, bet arī ontoloģiski gaišas un priecīgas bildes

  Skaties galeriju

  Man ir labākās kāzu bildes pasaulē. Tik tiešām ķertas sajūtas

  Skaties galeriju

  Bildes ir super- bija jautri un patīkami skatīties. Man ļoti ļoti patīk. Gribēju pateikties, ka darīji vairāk, nekā no tevis bija prasīts- tā ir tava kā fotogrāfa pievienotā vērtība.

  Skaties galeriju

  Kamēr nesatiku Madaru, domāju, ka esmu absolūti nefotogēniska. Madarai bildes sanāca tik brīnišķīgas, ka es par tām priecājos jau otro nedēļu. Madara tiešām ir sajūtu fotogrāfe, jo spēj atraisīt cilvēkus, radīt viņos emocijas un tad čiks- piefikše.

  Skaties galeriju