GALLERIES

  Foto pakalpojuma izmaksas

  Fotosesija sākas ar ideju - vai nu ir vēlme pastāstīt ko pasaulei, parādīt sevi pasaulei vai arī iemūžināt momentus, kas kļūs par laikmeta liecību. Profesionāls fotogrāfs palīdz iemūžināt momentu skaisti, un šī estētika arī rada prieku piedodot dzirksteli mūsu ikdienas rutīnai.

  Fotosesija ir rūpes par sevi un mazie svētki, tāpēc ir vērts ieguldīt šajā pieredzē, kas atļauj justies dzīvam un skaistam. Ja vēlies uzdāvināt šos svētkus kādam citam, iespējams iegādāties arī dāvanu karti.

  MAZIE SVĒTKI

  90 €

  Pirms fotosesijas konsultācija
  1 stundas fotosesija
  1-2 tērpi
  Rīgā vai tās rajonā
  50 apstrādāti foto
  Bildes nedēļas laikā

  VIDĒJIE SVĒTKI

  120 €

  Pirms fotosesijas konsultācija
  1.5 stundu fotosesija
  1-4 tērpi
  Rīgā un 70km radiusā
  70 apstrādāti foto
  Bildes nedēļas laikā

  LIELIE SVĒTKI

  300+ €

  Pirms fotosesijas konsultācija
  3+ stundu foto
  1-4 tērpi
  Visā Latvijā
  200+ apstrādāti foto
  Bildes 2 nedēļu laikā

  J & A

  Cik ātri es saņemšu foto?

  Fotosesijas bildes saņemsiet nedēļas laikā, bet lielāku pasūtījumu gadījumā tas var būt līdz 2 nedēļām. Kāzu gadījumā pirmos 5-10 foto nosūtu jau nākamajā dienā. Man svarīgi, lai atmiņas ir vēl svaigas, tāpēc rūpīgi pieeju bilžu apstrādes termiņiem un parasti foto pasākumus ieplānoju tā, lai nākamo nedēļu varētu veltīt foto apstrādei.

  Kā es saņemšu foto?

  Visi foto tiks saņemti online galerijā, kur tie būs lejupielādējami gan web izmērā, gan pilnā izšķirtspējā. Tur šie foto glabāsies 3 mēnešus. Iesaku šos foto saglabāt ne tikai datorā, bet arī ārējā cietajā diskā un online serverī, jo, lai gan foto uzglabāju, nevaru garantēt, ka visi Jūsu faili pie manis būs pieejami pēc gadiem.

  Vai foto tiks publicēti manā portfolio?

  Šis ir atkarīgs no vienošanās par pakalpojuma veidu. Tā kā lielākā daļa neiebilst par publicitāti, tad foto tiks publicēti pirms tam saskaņojot konkrētos foto. Ja klients vēlas, lai visi foto paliek anonīmi, tad foto pakalpojuma maksa ir par 20% dārgāka.

  Kas ietilpst foto apstrādē?

  Veicu sejas ādas korekciju saglabājot tās dabisko izskatu tajā pašā laikā noņemot defektus (pigmenta plankumus, rētas,utt). Ja nepieciešams veicu arī dubultzoda un/vai deguna korekciju, bet tajā saglabāju dabiskumu. Svarīgi atcerēties, ka nesūtu visus foto oriģinālus un foto atlasi veicu patstāvīgi. Pa šo gadu pieredzi esmu pārliecinājusies, ka mani atlasītie foto ir labākie no konkrētās fotosesijas, jo laba foto pamatā ir  izpratne par kompozīciju, gaismu un estētikas likumiem, tāpēc nav jāuztraucas, ka varu palaist garām ko tiešām labu.

  Nemāku pozēt. Ko darīt?

  Fotosesijas pie manis parasti nav statiska pozēšana, ja vien pats cilvēks to nevēlas vai foto specifika pieprasa. Tā kā man ir svarīgi ķert dabiskumu un dinamiskus foto, lielākoties pat nepamanīsiet, ka Jūs vispār pozējat. Es vienmēr parādu kādā leņķī nostāties, apsēsties, kā turēt rokas un kājas. Man ir bijušas neskaitāmas fotosesijas, kurās cilvēki saprot, ka tomēr ir skaisti un fotogēniski – vienkārši nepieciešams sastapt īsto fotogrāfu. 

  Kur bildēties un ko vilkt?

  Konsultācijas laikā mēs vienojamies par konkrēto laiku un vietu. Ja nav prātā konkrēta lokācija, man ir saraksts ar vietām, kuras parasti iesaku. Ja ir šaubas par to, ko vilkt mugurā, tad droši var sūtīt foto man un attiecīgi lokācijai izvēlēsimies vispiemērotāko apģērbu. Nepieciešamības gadījumā varu arī ieteikt stilistus un vizāžistus. 

  SAZINĀMIES?

  Ja ir radušies kādi jautājumi, droši raksti. Ja vēlies saņemt ātrāku saziņu, tad vari rakstīt facebook vai instagram.