GALLERIES
  Campaign – Olympe
  01
  05
  × 08.10.2017

  Gada drosmīgākās un mīlīgākās kāzas. Līgava bija gatavojusies kāzām sīki un rūpīgi, tāpēc kāzu foto sanāca ļoti vizuāli patīkamas. Par katru detaļu tika piedomāts. Viens no maniem lielākajiem izaicinājumiem bija fotogrāfēt pāri, kuru ādas krāsas stipri atšķirās. Tāpēc arī nosaucu šīs par gada drosmīgākajām kāzām. Viss bija dikti superīgi, tāpēc esmu pateicīga par iespēju iemūžināt tieši šīs kāzas.

  Pirmoreiz mēs tikāmies Jūrmalā- ārā bija drēgns un auksts laiks, bet vēlējāmies uztaisīt pirmskāzu fotosesiju.  Izgājām pludmalē, kur vējš pūta un bija sajūta, ka adatiņas ādā dur. Pirksti sala, bet vēlējos dabūt foršas bildes. Peniels arī minēja, ka atbrauca uz Latviju tāpēc, ka vēlējās izjust šo vēsumu un bargo ziemu, jo Francijā tādas neesot. Vēl atceros, ka franču paziņas smējās par to, ka mums jūra ziemā mēdz aizsalt, jo meitenei, kas dzīvo Mārsaļā tas nekad nenotiek. Smieklīgi. Fotosesijas dienā sapratu, ka viņi būs labi modeļi un problēmas viņu atšķirīgā ādas krāsa nesagādās- tā tikai padarīs šo kāzu stāstu interesantāku un īpašāku.

  Kāzu dienā biju mazliet satraukta, tāpēc pie līgavas ierados jau 8:30. Toties šis agrais rīts man deva iespēju visu izdarīt lēnā un mierīgā tempā- safotogrāfēt gan ielūgumus, gan kurpes, gan kleitu kā arī pašu svarīgāko rīta daļu- krāsošanos. Kas mani patīkami pārsteidza bija tas, ka Amanda bija speciāli izvākusi vienu istabu, kur krāsosies, lai bildes sanāktu pēc iespējas labākas. Vairāk tādas līgavas un mana dzīve kļūtu pavisam viegla. Šis kāzu foto sanāca visnotaļ pilnvērtīgs un interesants. Lai gan vienmēr var veikt visādus uzlabojumus, esmu diezgan lepna par to, ko esmu padarījusi līdz šim, jo secinu, ka katru nākamo gadu veidoju aizvien labākus kāzu foto stāstus. Ar katru nākamo reizi pamanu aizvien vairāk svarīgas detaļas, kuras nepieciešams iemūžināt fotogrāfijās. Man ir diezgan svarīgi, lai arī pats pāris man norāda uz to, kas viņiem ir svarīgs, jo ne vienmēr mēs uz vienām un tām pašām lietām skatamies līdzīgi.

  Make up: Ilze Draviniece

  Cits kāzu stāstus var skatīt TE

  PREV. ITEM kaazas_gundega_andris00078 NEXT ITEM fotosesija-telpas-lights-00004
  BY:
  Madara
  ×
  oktobris 6, 2017

  READ COMMENTS -

  1 COMMENT

  Vārdos neaprakstāmi foto. Patiešām skaisti un mīlestības pilni ❤

  LEAVE A COMMENT