GALLERIES
  2017-pasakumu-foto-web00083

  Kā sagatavoties fotosesijai?

  Fotosesija ir liels notikums un tādēļ daudzus tā satrauc- ir visādas fantāzijas galvā. Arī ekspektācijas. Kā iegūt skaistus foto? To es pastāstīšu šajā rakstā.

  1. Stils
  2. Apģērbs
  3. Make-up
  4. Dekorācijas. Vai vajag?
  5. Justies brīvi

  Stils

  Ļoti svarīgi saprast- ko cilvēks vēlas no fotosesijas. Skaistas bildes- tas ir skaidrs, bet kuru daļu no savas personības vēlies parādīt? Kāda ir tava gaume? Kas tev patīk? Varbūt tevi uzrunāja manas jau esošās fotosesijas stilistika? Vajag pārdomāt visu- vidi, krāsas, sajūtu, kas būs bildēs. Tāpēc nereti mēs ar klientiem šērojam viens otram iedvesmas fotogrāfijas, kas liek saprast īsto virzienu

  Apģērbs

  Esmu cilvēks ar vizuāli estētisku gaumi, bet tā nav iedzimta lieta. To visu var iemācīties. Skaistuma trikus mēs dzīvē iemācāmies. Tie, kas piedzimst mākslinieku ģimenēs to apgūst jau agrā bērnībā no vecākiem. Citi apgūst caur citiem ceļiem. Ja cilvēks nemāk saģērbties skaisti, tad droši var uzdot jautājumus man. Mēs bieži ar meitenēm sazināmies kad viņas sūta savu apģērbu bildes un es izvēlos labāko. Labāk tomēr ir man pajautāt, kas labāk der? Citādi es nevaru nodrošināt super skaistas bildes, ja meitene ir uzvilkusi ko tādu, kas izceļ viņas defektus ne efektus.

  Make-up

  Ir meitenes, kam nepatīk krāsoties, bet tad tas ir jāiekļauj fotosesijas stilā. Es droši varu apgalvot, ka meitenes ar profesionālu make-up iegūst daudz vairāk lietojamus foto. Es arī māku skaisti uzkrāsot pamata detaļas, bet neesmu profesionāle šajā jomā. Kāds youtube makeup video vienmēr palīdzēs šim.

  Dekorācijas

  Tās ir atkarīgas no fotosesijas stila. Telpās parasti es izvēlos vietas, kur dekorācijas ir jau pieejamas un tās ir skaistas. Ārā nereti tās arī nav tik nepieciešamas. Kāzās tā ir must-have lieta, jo komfortabla vide pārim liks justies brīviem un līdz ar to būs mazāks satraukums fotogrāfējoties.

  Justies brīvi

  Visgrūtākais punkts. Patiesībā manās fotosesijās lieku cilvēkiem kustēties, jo tad viņi pārstāj domāt, vai labi izskatīsies bildē. Mēs vislabāk izskatāmies, kad par to nedomājam. Esmu profesionāle- es noķeršu īsto rakursu un brīdi, kurā cilvēks izskatās skaisti. Kad sapratīsi, ka man var uzticēties, tad viss nāks pats par sevi.

  IEPRIEKŠĒJAIS 2017-pasakumu-foto-web-00038 NĀKAMAIS fotosesija-telpas-inese-00011
  BY:
  Madara
  ×
  marts 15, 2018

  VĒLOS ŠĀDUS FOTO

  Iepatikās ideja un vēlies ko līdzīgu? Droši raksti man un pie reizes pasaki savā ziņā, kura ir tā galerija, kura īpaši iepatikās. Būšu priecīga radīt skaistus darbus arī tev. :)

  follow us

  [edgt_icon icon_pack="font_awesome" fa_icon="fa-instagram" target="_blank" custom_size="15" icon_color="#808080" hover_icon_color="#000000" margin="0px 40px 0px 0px" link="https://www.instagram.com/"][edgt_icon icon_pack="font_awesome" fa_icon="fa-facebook" target="_blank" custom_size="15" icon_color="#808080" hover_icon_color="#000000" margin="0px 40px 0px 0px" link="https://www.facebook.com/"][edgt_icon icon_pack="font_awesome" fa_icon="fa-twitter" target="_blank" custom_size="15" icon_color="#808080" hover_icon_color="#000000" margin="0px 40px 0px 0px" link="https://twitter.com/"][edgt_icon icon_pack="font_awesome" fa_icon="fa-pinterest" target="_blank" custom_size="15" icon_color="#808080" hover_icon_color="#000000" link="https://www.pinterest.com/"]

  Category